En waar haal je dan toch al die bijzondere ingrediënten als topanimboer (aardpeer), pastinaak, gele biet, fazant en beukenzwam? Zelfs bij de betere groentenwinkel is het vaak moeilijk de juiste spullen te vinden. Meestal kan je het wel bestellen, maar ja, je wilt toch zien wat je koopt. Een groothandel als Hocras, Hanos of Makro biedt uitkomst, maar de echte Foodie wil naar de Lindenhoff.
De Lindenhoff is een biologische boerderij en al vier generaties lang in handen van dezelfde familie. Ze noemen zichzelf ‘ ambassadeurs van authentieke smaak’. Ze verplichten zichzelf te zoeken naar producten die smaken zoals de natuur het bedoeld heeft. Met hun prachtige winkel, de ‘ Lindenhoff Marché’ , op de boerderij in Baambrugge (aan de Vecht en 15 km van Amsterdam) maken ze bijzondere producten toegankelijk voor zowel professionele chefs als thuiskoks. Je vindt er producten van boeren in Baambrugge, maar ook uit een bergdorpje in Italië is. Het is werkelijk een bezoek waard. Wij hebben er al de heerlijkste dingen gekocht zoals bijzondere kazen.
De Lindenhoff
Rijksstraatweg 21
1396 JC Baambrugge
Openingstijden:
Donderdag en vrijdag: 09.30 – 17.30 uur
Zaterdag: 09.30 – 16.30 uur
Meer over de Lindenhoff: www.lindenhoff.nl
Of gewoon bij delhaize in belgie :D
LikeLike
Jammer dat authenticiteit niet automatisch goede kwaliteit oplevert, zoals ik van De Lindenhoff wel had verwacht. Daardoor viel onze zomerse barbecue toch tegen: de lamsburgers zijn prima van smaak, maar ze vallen op het rooster uit elkaar; de biefstukspiezen bleken nauwelijks gemarineerd en veel zeen te bevatten. Taaie kost. Verder vind ik de hygiene te wensen overlaten, want bloed en vleesresten zaten aan de buitenkant van de sealverpakkingen. Kortom: als er geen consequente kwaliteitscontrole komt, vrees ik dat De Lindenhoff een louter cosmetische formule blijft, die zelfs niet kan evenaren met de grote Belgische en Franse supermarkten. Voorlopig geen aanbeveling dus!
LikeLike